GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Djupa tallrikar 15228246
nr 1522 8246
Djupa tallrikar
2 st, 1700-tal, Dekor med blommor & fjärilar, diameter: 24 cm
Kondition: spricka/ sprickor, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:14:53
100 kr
150 kr